Rozvíjejte svoje schopnosti

V rámci projektu začne fungovat poradenské a vzdělávací centrum v Pacově (s pobočkou v Kamenici) které poskytne vzdělávací kurzy široké veřejnosti, především však znevýhodněným na trhu práce (maminky na mateřské, lidé s nedostatečnou kvalifikací, nezaměstnaní, absolventi škol bez praxe, lidé s omezenou schopností pohybu a orientace).

Centrum nabízí zájemcům zdarma tyto kurzy: angličtina, němčina, počítače, účetnictví, svářečský kurz, truhlářský kurz, kovoobráběčský kurz a řidičský průkaz na nákladní automobil.

Kurzy RE centrum připravuje ve spolupráci se Střední školou Kamenice nad Lipou, Obchodní akademií Pelhřimov, Střední školou Pelhřimov, Gymnáziem Pacov a Odborným učilištěm v Černovicích.

Výuka bude probíhat simultánně v Kamenici a Pacově. Pro zájemce z okolních obcí je možnost úhrady cestovného. V prostorách centra v Pacově je veřejnosti k dispozici počítačová učebna připojená k internetu, a informační centrum shromažÄŹující zajímavé nabídky zaměstnání v okolí. Centrum funguje od začátku roku a přivítalo již několik zájemců o bezplatné vzdělávání.

Více informací naleznete na adrese www.viarustica.cz případně kontaktujte přímo pracovníka RE centra recentrum@email.cz, na telefonu 777 320 395 nebo nás osobně navštivte na adresách Náměstí Svobody 170, Pacov a SŠ Kamenice nad Lipou Masarykova 410 Kamenice nad Lipou.

Tento projekt je financován EU, státním rozpočtem a krajem Vysočina (reg. č. projektu – CZ.04.1.05/3.2.61.3/4571)

Adam Jaroš – manažer projektu